akcija -30,00 

ALPINESTARS AMT-10R DS XF HLAČE BLACK

Šifra: 3229623-10 Kategorija:

Izvirna cena je bila: 489,95 €.Trenutna cena je: 459,95 €.

Najnižja cena zadnjih 30 dni 459,95 .

Enostavno obročno plačevanje. Hitra odobritev, brez skritih stroškov.

Preveri svoj limit
Loading Google Pay...
OR
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 10,05 
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun
Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
60 x 10,05 
Poplačati se želim čim prej
3 x 167,45 
Želim izbrati svoje obroke
60 x 10,05 

Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.

Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
+ (386) 41 362 958 / info@moto-oprema.com

Alpinestars AMT-10 R Drystar® XF vodoodporne tekstilne hlače za motorna kolesa

Hlače AMT-10R Drystar®XF so zasnovane tako, da zagotavljajo optimalno zaščito, zaščito pred vremenskimi vplivi in udobje v ekstremnih pustolovskih razmerah. Te hlače slovijo po svoji vzdržljivosti Hlače AMT-10R so najboljša izbira za tiste, ki uživajo v zahtevnih pustolovščinah in raziskovanju terena, zlasti zaradi novega robustnega usnja z aramidno mrežo Flynet in visoko trdnih, prezračevanih strukturnih plošč Matryx®. Te hlače predstavljajo nov pristop k naprednim motorističnim oblačilom za vse vremenske razmere in uporabljajo modularno konstrukcijo ter najnovejše tehnologije materialov. Hlače imajo Alpinestarsovo laminirano, vodoodporno in zelo zračno membrano 2L Drystar®XF, ki zagotavlja učinkovito in popolnoma vodoodporno delovanje v vseh vremenskih razmerah. Hlače se prilagodijo vsem vrstam vožnje in vremenskim razmeram, od kratkih do dolgih razdalj in toplih ali mokrih vremenskih razmer. Hlače AMT-10R imajo na stegnih velike, nastavljive prezračevalne panele z neposrednim odpiranjem, ki jih je mogoče zavihati in namestiti na zadnji del kolen, kar omogoča delno kroženje zraka v hlačah. Zaradi lahkega materiala MATRYX®, ki ga odlikujejo izjemna odpornost na obrabo, raztrganine in zračnost, hlače s prezračevanjem še vedno zagotavljajo največjo zaščito. Hlače AMT-10R uporabljajo sodobno mešanico materialov za največjo učinkovitost in zagotavljajo vsestranskost, saj turnim kolesarjem omogočajo nošenje čevlja tako znotraj kot zunaj hlač.

Lastnosti:

MATYRX® panel za boljše kroženje zraka in mehansko zmogljivost.
Mehko usnje, ojačano s tehnologijo DuPont™ Flynet z aramidno mrežico za visoko odpornost proti obrabi na izpostavljenih mestih.
Območje udobja RIDEKNIT® , strateško nameščeno za koleni, za izboljšano udobje, prožnost in raztegljivost ter visoko stopnjo odpornosti proti obrabi in raztrganju.
Modularna laminirana membrana Drystar®XF zagotavlja odlično zračnost. Membrana je opremljena s hidrofilno tehnologijo, ki omogoča, da se vlaga, ki jo absorbira telo, desorbira na zunanji strani, kar zagotavlja popolno vodoodpornost. Je enostavna za pakiranje in se hitro suši.
Ojačitve SuperFabric® na izpostavljenih mestih in laminirana 450 D hardshell konstrukcija za izboljšano vzdržljivost.
Elastičen pas na hrbtni strani z vgrajenimi možnostmi nastavitve pasu za optimalno prileganje.
Ergonomsko oblikovan, vodoodporen žep in sprednja žepa z zadrgo za enostavno rokovanje in dodatne možnosti shranjevanja na dolgih vožnjah.
Elastični spodnji del nog za najboljše prileganje in optimalno udobje, ne glede na vrsto obutve ali čevlja, ki ga nosite.
Kolenski oklep Nucleon Flex Pro 2. stopnje in kolčni oklep Bio-Flex za učinkovito zaščito pred udarci.
Prilagojeno ergonomsko prileganje se prilagodi vsem gibom pri vožnji.
Odsevni okraski na spodnjem delu noge.
Kategorija II EN17092 – razred AA.
SUROVINSKA SESTAVA:
Material: 91 % poliester, 6 % goveja koža, 3 % poliamid; podloga: 100 % poliester

Teža 2 kg
Velikost (št.)

, , , , ,

Moj račun
Košarica

V košarici ni izdelkov.